Fifi e paska seriozisht lidhjen dhe këtë na e tregoi vetë!

Fifi i është rikthyer lidhjes së saj të dashurisë mbrëmë në “Shiko kush luan”.

Gjatë sfidës “Ndaje ose haje” Fifit iu bë kjo pyetje: “Fifi të shohim në dorë një tatuazh të ri ku shkruhet “Stracciatella”. Na trego sot në “Shiko Kush LUAN” kuptimin e ose ha…”

https://www.instagram.com/p/CGsXGbPH3Lq/?utm_source=ig_web_copy_link

Fifi vendosi mos të hajë por ta tregojë kuptimin e këtij tatuazhi. “‘Stracciatella’ e thirri atë djalin që unë e kam qejf. Qaq shumë që e du, kam dasht me e ba tattoo”, kështu u shpreh Fifi.

Kujtojmë se tash e disa ditë, në rrjete sociale, Fifi ndjekë vetëm “stracciatella”-n e saj, futbollistin Xhuljo Tabaku. /Prive.al