Festuan ditëlindjet në një ditë, Kallashi dhe Iva Aliko puthje në buzë

Kërcimtarja Kallashi dhe Iva Aliko festuan në të njëjtën ditë ditëlindjen. Dy vajzat seksi shqiptare janë mike të ngushta dhe shoqërinë e tyre e kanë bërë publike edhe në intervista. Por çfarë ndodhi dje? Në një video të shkëputur nga festimet e Kallashit për ditëlindjen, shihet Iva Aliko duke u puthur në buzë me Kallashin. Dy shoqet gaforre sipas shenjës së horoskopit, Iva Aliko dhe Kallashi, kanë zgjedhur t’i festojnë ditëlindjet së bashku,sipas Lajme-Shqip.