Festë në familjen e Tayna-s, reperja i dedikon fjalët më të ndjera njeriut të shtrenjtë

Ditën e sotme Tayna feston ditëlindjen e njeriut më të shtrenjtë, nënës së saj. Sigurisht që kjo është një festë speciale për reperen dhe familjen, ndaj Tayna nuk kishte si të mos i dedikonte disa fjalë nënës së saj. Ajo ka publikuar në ‘Instagram’ një foto në të cilën shihet përkrah të ëmës dhe bashkangjitur saj ka shkruar: “Urime ditëlindjen mami. Jam shumë e lumtur që ty të kam nënë. Faleminderit që gjithmonë je kujdesur për mua edhe më ke përkrahur e dashur pa kushte në çdo moment të jetës sime. Ti je gruaja më e bukur në botë për mua dhe gjithmonë të shoh ty. Më keni fëmijën e vetëm dhe shpresoj që t’ju bëj krenarë edhe juve si ju mua. Edhe plot të tjera me shëndet dhe lumturi bashkë me ne”.

Tayna-2

Siç duket nga fotoja Tayna ka ngjashmëri të madhe me të ëmën dhe të dyja duken si dy mikesha me njëra-tjetrën. Reperja shqiptare ka treguar se ka raport të shkëlqyer me prindërit e saj dhe pak kohë më parë kaluan të tre bashkë pushimet si familje në Tailandë. Kujtojmë se së fundmi Tayna ka publikuar këngën “Kce”, e cila u prit mjaft mirë, sidomos nga gjinia femërore. /revistawho.com