Festa porno e beqarisë/ Afërdita Dreshaj “tërbohet” me penis në dorë

Këngëtarja e njohur dhe modelja Afërdita Dreshaj prej kohësh ka paralajmëruar martesën me hokeistin çek, Jakub Kindl. Ajo për publikun ka bërë të ditur se dasma do të zhvillohet me 29 qershor në një ceremoni luksoze në Las Vegas. Ndërkaq, tani kur jemi në fillim të muajit qershor siç duket Dreshaj ka filluar festën shumë më herët, teksa shfaqet nën shoqërimin e disa mikeve për festën e beqarisë. Por një video e ndarë nga faqja e Instagramit ‘Vipat e Bllokut’ ka nxjerrë një pah dhe një anë të tyre që nuk e njihnim, teksa ato po mbanin poza për një foto, shoqja e tyre i filmon. Por e veçanta e kësaj videoje është “vegla” të cilën e mban në duar Afërdita, një penis plastik i stërmadh, sipa Zonë e Lirë. Ato qeshin me dhe nuk janë shqetësuar aspak për reagimin që mund të ketë publiku. Duket që gjithçka është realizuar në formën e shakasë dhe Afërdia po argëtohet gjatë këtyre festimeve para martese.