Festa e Rihanës “tërbon” yjet (FOTO)

Pas shfaqjes së linjës së saj “Savage x Fenty” gjatë Javës së Modës në Nju Jork, mbrëmjen e së martës Rihanna organizoi dhe një festë.

“After-party” i këngëtares mblodhi shumë nga yjet e famshme të showbizit, të cilët guxuan shumë me veshjet e tyre.

Bella Hadid, Normani dhe Kacey Musgraves ishin ndër ata VIP-a që kishin zgjedhur t’i kombinonin pantallonat dhe xhaketat me të brendshme. Për më shumë shihni galerinë:

Top Channel