Fero na përshkruan se ç’lloj partneri ka qenë me Arbenitën

Fero, mesa duket, nuk është nga ata ish-a që konfirmon ndarjen dhe pastaj të lë të qetë të jetosh. Këtë e tregon qartazi postimi i fundit në Instastory, ku Fero ka publikuar foton e një luani dhe luaneshe, me mbishkrimin: “Unë kur isha me Arbenitën”.

Pra, Fero na tregon se dyshja kishte një marrëdhënie alla luani dhe luanesha që mbrojnë dhe respektojnë njëri-tjetrin, megjithatë, mendojmë se s’është paralelizmi i duhur për rrjedhën që mori marrëdhënia e tyre, përfshi edhe arrestimin për dhunë.

Fero dhe Arbenita, thonë se i kanë dhënë fund marrëdhënies. Reperi ka bërë edhe një reagim, ku është shprehur: “Unë jam një musliman tani dhe nuk kam asnjë lidhje me atë çfarë bën ish-gruaja ime. Ne kemi secili jetët tona dhe respekt për njëri-tjetrin sepse kemi një vajzë, por unë sot jam një musliman dhe nuk kam asnjë raport me të. Ajo zgjodhi jetën e saj”.

Tani, siç e do zakoni, presim reagimin e Arbenitës.

Anabelmagazine