Fenomeni “Barbie”: Pse papritur të gjitha vajzat e famshme po vishen si kukulla?

E ke vënë re edhe ti? Barbie po pushton botën dhe të gjitha gocat e famshme janë bionde, po vishen me rozë dhe duken super cute në çdo foto? Buzëkuqi, blush-i dhe gjithçka tjetër rozë na kujton kukullën më të famshme dhe këto janë provat!

Dua Lipa

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Megan Fox

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox)

Hailey Bieber

Lori Hoxha

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

Margot Robbie

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Margot Robbie (@margotrobbieofficial)

Kim Kardashian

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Khloe Kardashian

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Gigi Hadid

Anabelmagazine