Femra më e ndjekur në Instagram pozon topless: Jam komplet natyrale

Ajo është një prej femrave më të ndjekura në Instagram me mbi 2 milionë fansa. dhe ka linjën e saj të veshjeve të brendshme. Fjala është për australianen Natasha Oakley është fotografuar topless, teksa pozonte për setin e ri fotografik në bregdet. Gjatë një interviste, 26 vjeçarja ka deklaruar se nuk ka ndërhyrë kurrë për të modifikuar fotot që publikon në Instagram për të theksuar se çdo që që ajo bën publike është natyrale.