Fejohet Beart Rexhepi

Pak muaj më parë, Beart Rexhepi përmes një postimi konfirmoi lidhjen e dashurisë.

Nuk priti shumë pas bërjes publike të lajmit, dhe Berati i propozoi për martesë të dashurës.

Këtë e zbuloi përmes një postimi në Instagram, ku Bearti shkroi:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beart Rexhepi (@beartrexhepi)

“Ajo tha PO!”

Qofshi përherë kështu të lumtur! /Prive.al