Fedez po vdes? Këngëtari italian flet për gjendjen shëndetësore

Aludime dhe lajme të shumta kanë qarkulluar kudo rreth reperit Fedez teksa është përfolur se ai ishte në gjendje kritike për jetën.

Reperi italian ka zgjedhur që të sqaroj njëherë e mirë situatën nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagramit teksa në Instastory shkruan:

“Përshëndetje të gjithëve, doja t’ju siguroja se jam mirë. Kisha disa probleme këtë fundjavë, por asgjë serioze. Nuk e di pse po thonë se po vdes” – shkroi ai.

kryefjala.com