Fantastike! Beyonce vishet sërish nga Valdrin Sahiti

Pak ditë pasi veshi Kylie Jenner në një nga paraqitjet e saj, Valdrin Sahiti ka ‘goditur’ sërish.

Kreacioni i dizejnatorit të njohur kosovar është zgjedhur nga diva e muzikës, Beyonce.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Ylli botëror ka veshur një fustan të zi të Valdrinit, i hapur në pjesën e sipërme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Kjo është hera e dytë që Beyonce zgjedh fustane të Valdrinit dhe e treta në tërësi të dizejnatorëve kosovarë, pasi Kujta dhe Meri realizuan ëndrrën e madhe duke veshur divën e muzikës në një prej paraqitjeve të saj disa kohë më parë. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)