“Familja e para”- Taulant Xhaka publikon fotot e ëmbla nga pushimet me bashkëshorten dhe djalin

Familja është shumë e rëndësishëm për Taulant Xhakën.

Futbollisti është shumë i dhënë pas bashkëshortes, Arbnorës dhe djalit të tij 5 muajsh, Klevis, dhe këtë e tregon me anë të dedikimeve që u bën në rrjetet sociale.

Ata kanë nisur pushimet e tyre të para së bashku dhe Taulant Xhaka ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të ëmbla.

“Familja e para”- shkroi ai në foto familjare, ku dy prindërit e ulur me djalin në mes, shohin vogëlushin e tyre.

Çifti zgjodhën Liqenin e Komës për të kaluar ditët e nxehta të kësaj vere.

/Panoramaplus.al