“Faleminderit që më kujtuat ditëlindjen”, Juliana Pasha feston 39-vjetorin dhe i dedikon vetes një këngë

Juliana Pasha feston sot ditëlindjen e 39-të dhe me anë të një postimi në ‘Instagram’ ka treguar të gjitha ndjesitë që po përjeton. “Faleminderit që me urimet tuaja më kujtuat se kam ditëlindjen. Vitet ikin tutje, ikin një e nga një. Vajzat bëhen zonja (se plaka jo), rinia nuk vjen më”,-ka shkruar ajo me shaka.

Juljana-Pasha-2

Me këtë rast, pak vargje nga një prej këngëve më të bukura korçare ja ka dedikuar vetes duke i transformuar disi.

Megjithëse vitet kalojnë, tek Juliana duket se koha ka ndaluar. Ajo vazhdon të jetë po aq simpatike sa në fillimet e karrierës dhe nuk e tregon me pamjen moshën reale që ka. /revistawho.com