Fadil Berisha transformon Marina Vjollcën

Marina Vjollca, prezantuesja që e shohim të dielave në spektaklin “C’est la vie” ka realizuar një set fantastik fotosh. Fotografi me famë botërore, Fadil Berisha ka realizuar këto foto artistike të gruas së reperit, Getoar Selimi. Shumë klas dhe në perfeksion, Fadili ka sjellë një Marinë shumë ndryshe nga ajo që shohim në ekran. Profesionalizmi i tij edhe në këtë rast ka nxjerrë në pah tiparet e Marinës.