Ezel bëhet baba për herë të dytë, vjen në jetë Leyla

Aktori shumë i njohur për publikun shqiptar nga roli i “Ezelit”, Kenan Imirzalioglu është bërë baba për herë të dytë. Mediat turke raportojnë se bashkëshortja e aktorit, Sinem Kobal ka sjellë në jetë një vajzë ditën e djeshme. Sinem dhe vajza janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe çifti e ka zgjedhur tashmë emrin për vogëlushen. Ata kanë vendosur ta quajnë princeshën e tyre Leyla. Ky është fëmija i dytë për çiftin, i cili ka edhe një vajzë 2 vjeçe me emrin Lalin.