Eva Murati & Kejvina Kthella, vajzat me dekolte zbuluar pushtojnë televizionet

Pas debatit për dekoldenë e Ilda Bejlerit, duket se vajzat që zbulojnë bustin e tyre në ekran dhe ambientin e punës kanë pushtuar televizionet. Eva Murati, moderatorja e një emisioni sportiv në “Vizion Plus” duket se ka zbuluar pak më shumë se zakonisht poshtë këtij fustani blu në studio. Për të dalë jashtë televizionit, ku në oborrin e “Tv Klan”, velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella shfaqet pothuaj me gjoks jashtë. Nuk e dimë nëse e ka veshur fustanin për regjistrimin e puntatës së rradhës apo për foto, se të mendosh që të kalosh mes kolegëve të punës me një fustan të tillë në mes të ditës është pak e tepërt apo jo? /Story.al/