Etrit Berisha prezanton të dashurën: Me fat dhe krenar që të kam ty

Etrit Berisha, futbollisti që konsiderohet gardiani i portës shqiptare e ka nisur Vitin e Ri 2018 çift. Përveç urimit që u ka bërë tifozëve ndërsa festonte me të dashurën, ai është arratisur për pushime në vendet arabe me partneren e tij.”Jam me fat dhe krenar që të kam ty zemrush”, shkruan Berisha poshtë fotos.