Estela Ujka zbulon për herë të parë se ka ‘luftuar’ me tumorin

Estela-Ujka-2

Pak kohë më parë ‘bloggerja’ e njohur, Estela Ujka njoftoi se do të largohej nga Shqipëria. Ajo u zhvendos për në SHBA së bashku me bashkëshortin dhe vajzat e saj. Si fillim ajo udhëtoi drejt Neë York-ut ku lindi edhe vajzën e tretë, të cilën e pagëzoi me emrin, Damar. Ajo u shpreh se arsyeja për zhvendosjen janë bërë kushtet e jetesës, por me sa duket nuk ka qenë vetëm kjo, sipas Who. Mbrëmjen e kaluar teksa ka bërë një renditje të gjërave që kaloi gjatë 2018, ajo ka treguar për herë të parë një sekret. Në një nga ‘Instastory-t’ ajo ka shkruan: ”Hoqa një dreq tumori”. Burime për ‘Iconstyle’ kanë treguar se Estela ka bërë një ndërhyrje në gishtin e dorës së djathtë.