Është 17-javëshe shtatzënë por nuk i duket aspak barku, fansat e kritikojnë ashpër modelen seksi

Një modele 23-vjeçare është kritikuar ashpër nga ndjekësit e saj në “Instagram”, për shkak se është në pritje të ëmbël dhe nuk i duket aspak barku i rrumbullakosur.

Belle-Lucia-2

Ajo është Belle Lucia dhe ka plot 1.3 milionë ndjekës në rrjetin social. Modelja që është në javën e 17 të shtatzënisë, vendosi t’u përgjigjej të gjithë atyre që e kanë quajtur anormale për faktin që ka bark fare të vogël.

Belle-Lucia-4

“Çdo femër e tregon ndryshe shtatzëninë e saj dhe nuk është aspak mirë që shani duke nisur nga format trupore, pavarësisht nëse bëhet fjalë për një femër të shëndoshë apo për një femër elegante”, shkroi modelja angleze.

Belle-Lucia-3