“Eros & Lesbos”, Xheni Karaj i propozon Zhaklin Lekatarit?

Drejtuesja e LGBTI-së në Shqipëri, Xheni Karaj ka postuar një foto shumë ngacmuece në rrjetet sociale, shkrepur gjatë ballos që u mbajt në Tiranë, një event tashmë i kthyer në traditë. Lesbikja më e famshme shfaqet e veshur me kostum, ndërsa i ulet në gjunë dhe i puth dorën blogeres së çështjeve të seksit, Zhaklin Lekatarit.

Xheni-2

Ajo e veshur me fustan të kuq si princeshë, dhe Xheni me kostum si princ, në foton në fjalë duken si imazh një skene përralle moderne. “Eros and Lesbos”, është diçitura që Xheni i vendos fotos romantike me Zhaklin Lekatarin, e cila mund të konsiderohet poza më e spikatur e eventit./Story.al