Ermal Fejzullahu 20 vjeç dhëndër, fotot e rralla nga dita e martesës

Ermal Fejzullahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar.

Ermal-Fejzullahu-2

Fillimet e tij në muzikë janë shumë të hershme dhe tashmë ai numëron shumë hite në repertorin e tij.

Ermal-Fejzullahu-3

Së fundmi Ermali është ndjerë nostalgjik dhe ka publikuar në ‘Instastory’ disa foto të 11 viteve më pare, kur ai u bë dhjëndër në moshën 20 vjeçare.

Ermal-Fejzullahu-4

Në foto shihet këngëtari së bashku me partneren e tij, Ariana Fejzullahu. Ndonëse janë të rinj në moshë, ata numërojnë tashmë 11 vite martesë bashkë. Përveç këtyre ai ka publikuar dhe disa foto të 2 fëmijëve të tij kur ishin të vegjël, Arti dhe Buna, shkruan Who. Tashmë çifti ka 3 fëmijë, Buna, Era dhe djali i quajtur Art.

Ermal-Fejzullahu-1