Erdhi koha që Era Istrefi të tregojë të pasmet, ja si duket me bikini në Dubai

Këngëtarja Era Istrefi në këto vite të suksesit si këngëtare ka ruajtur imazhin e kukullës, që më shumë josh me stilin sesa me hiret. Pak muaj pas shkëputjes së bashkëpunimit dhe ndarjes nga menaxheri i njohur në Kosovë, Faton Shoshi, Era duket se është rritur e maturuar. Duke marrë frenat e provokueses në rrjetet sociale, Era në këto foto të reja me bikini pink, ka pasur qëllim në vetvete ekspozimin e vitheve. Ndërsa ndodhet me pushime në Dubai, ajo duket se për muaj të tërë ka punuar shumë në palestër për të formuar fundshpinën që shihni. Dhe duket seksi apo jo? /Story.al/