Eranda Libohova dhe Big Mama të dashuruara me të kuqen

Eranda-Libohova-2

Këngëtaret e njohura Eranda Libohova dhe Big Mama kanë rë në sy në muajin e dashurisë me ngjyrën e kuqe të veshjeve të tyre. Eranda si gjithmonë plot stil dhe e qeshur në stilin e rriges, ndërsa Big Mama me këtë veshje pas trupit na lë pa fjalë me tranformimin pas humbjes së kileve.