Era Istrefi brenda një “thesi me dollarë”, zbuloni sa i kushtoi veshja në Dubai

Era-Istrefi-2
Dy ditët e fundit këngëtarja Era Istrefi ka performuar në club-e të ndryshme në Dubai, duke marrë me vete familjen e saj dhe bashkëpunëtorët më të ngushtë. Jo më kot keni parë postime të çiftit Nora Istrefi dhe Robert Berisha direkt e nga hotelet me çmime marramendëse të Dubait. Teksa ka publikuar disa foto para koncterit në Dubai, ajo shkruan: “Dukem si thes me dollarë”, duke qenë se printi në veshjen e saj, si tek xhaketa ashtu dhe tek çizmet ishte pikërisht një grumbull kartmonedhash dollari. Por duket se nuk e ka pasur keq, shkruan Blitz.al. Me një kërkim në Google zbulohet se xhaketa që ka veshur kushton rreth 1000 Euro ndërsa xhizmet 1100 Euro, të dyja produkte të firmës Balanciaga.