Eno Popi nuk publikon foto të së bijës në rrjetet sociale, por partnerja e tij na prezanton me vogëlushen

Nëntë muaj më parë, gazetari i njohur Eno Popi u bë baba për herë të parë. Partnerja e tij Atena Pali solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Liv.

Eno-Popi-2

Eno Popi është shumë i rezervuar përsa i përket jetës së tij private dhe në asnjë moment nuk ka publikuar në rrjetet sociale fotografi të së bijës.

Eno-Popi-3

Por Atena nuk ka rezistuar dot dhe ka postuar së fundmi një imazh të vogëlushes, por sigurisht duke mos i zbuluar fytyrën. Ajo shfaqet duke mbajtur në duar dhe duke puthur Livin.

Eno-Popi-1