Eneda Tarifa: Do të martohem sërish

Eneda Tarifa, e ftuar në emisionin ‘Treshat’ me Bora Zemanin dhe vëllezërit Veshaj, ka treguar shumë të fshehta rreth jetës së saj.

E pyetur nëse po mendon një martesë të dytë, ajo u përgjigj se do të martohej sërish nëse do të gjente personin e duhur.

Ndërkohë ka folur edhe për marrëdhënien e saj me të bijën, duke i kërkuar edhe falje publikisht.

Ndodh që ndonjëherë në mënyrë të pavetëdijshme, nervat dhe streset e punës këngëtarja ia shkarkon vajzës së saj, Arias.

‘Ndodh, por e marr dhe ja shpjegoj, madje shpesh i kërkoj dhe falje. Unë di të them më fal. Vajzës i kërkoj shpesh falje’, deklaroi Eneda e emocionuar.

Kujtojmë që këngëtarja është divorcuar nga kompozitori Erion Zaloshnja, me të cilin pati dhe një raport shumëvjeçar.