Endrit Mërtiri feston ditëlindjen, ja mosha e fotografit

Endrit-Mertiri-2

Fotografi i talentuar Endrit Mërtiri festoi gjatë natës së mbrëmshme ditëlindjen. Me veshje superklas dhe duke ngritur një gotë verë rë kuqe ai ka ndarë me miqtë këtë foto. Të shoqëruar me diçiturën “Bday boy 27”, ai zbulon kështu moshën e tij, që kuptohet se është shumë i ri krahasuar me çfarë ka arritur. Fotografi i D&G ka marrë shumë urime të përzermërta e plot dashuri nga modelet e bukura me të cilat ai bashkëpunon.