Endriku: Me bashkëshorten jemi njohur në varrim!

Endrik Beba është banori më i ri i Big Brother VIP Albania 3.

Këngëtari shqiptar iu bashkua shtëpisë më të famshme në Shqipëri në spektaklin e fundit bashkë me modelen Françeska Murati.“Unë dhe gruaja ime jemi njohur në varrim”, tha fillimisht ai.

Beba në anën tjetër tha se ajo i ishte afruar dhe e kishte pyetur: “Mos je diplomat”.

I thotë se më pas ka pasur takime të tjera, për t’u njohur më mirë.

Endrik, në vitin 2015 pati një histori dashurie edhe me modelen Sara Gjordeni.

/Shqip.com