Endi Demneri pasi fitoi “Miss Universe Albania” shfaqet në krah të…

Miss Universe Albania Endi Demneri nuk di të ndalet së fundmi më e bukura e Shqipërisë është zgjedhur nga kompania lider e bizhuterive dhe orave JACOB&CO për të promovuar koleksionin e tyre të fundit.

Endi ka postuar një video në Instagram teksa duket në super formë bashkë me Jacob Arabo teksa ka informuar të gjithë ndjekësit e saj se do të vijnë projekte të mahnitshme.

www.story.al