Enca vajza më “cool” e muzikës, komentet që shkëmben me yjet e pornografisë

Nuk është hera e parë që këngëtarja Enca Haxhia shkëmben komplimente me yjet e filmave për të rritur në rrjetin Instagram. Së fundi ajo ka komplimentuar me komente të bukura, dy prej vajzave të njohura edhe në rrjetet sociale. Por komplimentet reciproke me këto vajza seksi kanë qenë të shpeshta së fundi.

Enca-2

Kujtojmë që verën e kaluar portalet shkruanin për një foto seksi të Encës që bëri namin në rrjetet sociale, pasi u shpërnda dhe u komentua pafund. Fotoja theu edhe rekord me pëlqyeshmërinë në Instagram-in e Encës, mbi 130 mijë ‘like’. Por një ndër ata qindra personave që pëlqyen këtë foto ishte edhe pornostarja e njohur, Kendra Lust. Madje aktorja e filmave me pullë të kuqe i bëri edhe një koment, këngëtares shqiptare. Ajo ka vendosur një ikonë (emoji )pjeshke, me të cilën komplimentonte format e Encës.

Enca