Emocione për Katerina Trungun, gazetarja zbulon live gjininë e bebit

Gazetarja Katerina Trungu do të bëhet nënë për herë të dytë e do të bekohet me një djalë. Lajmin e ëmbël e ka zbuluar sot në transmetim live në emisionin ‘Shije Shtëpie’, në një organizim surprizë. Në postimin e faqes zyrtare në ‘Tv Klan’, gazetarja ka marrë shumë urime nga ndjekës dhe dashamirës të saj.

Djali i parë i moderatores dhe i DJ Endri Miliku erdhi në jetë ditën më 16 shtator. Deo quhet dashuria më e madhe e çiftit, një emër i veçantë dhe shumë i bukur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TV KLAN (@rtvklan)

Iconstyle