Emina Çunmulaj ‘zhduket’ nga rrjetet sociale, modelja: Çdo gjë mund të presë por koha jo

Bukuroshja nëpërmjet një njoftimi që ka bërë në InstaStory ka treguar se do t’i mbyllë të gjitha njoftimet në rrjtetet sociale dhe do ti hapë ato kur të ketë kohë të lirë. Ajo thotë se koha e saj është më e vlefshme se çdo gjë tjetër.

Modelja e njohur Emina Çunmulaj e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ka njoftuar së fundmi ka marrë vendimin që ka habitur të gjithë fansat dhe ndjekësit e saj.

Bukuroshja nëpërmjet një njoftimi që ka bërë në ‘InstaStory’ ka treguar se do t’i mbyllë të gjitha njoftimet në rrjetet sociale dhe do ti hapë ato kur të ketë kohë të lirë. Ajo thotë se koha e saj është më e vlefshme se çdo gjë tjetër.

“Çaktivizimi i njoftimeve të mia. Unë zyrtarisht i kam fikur të gjithë njoftimin tim në telefon. Gjithçka mund të presë por koha ime nuk mundet.”– shkruan ajo.

Me sa duket, pasi është kthyer në Amerikë, Emina nuk ka kohë të merret me rrjetet sociale por t’u kushtojë më shumë kohë angazhimeve të tjera.

(A.k.dosja.al)