Emily Blunt komentohet për fustanin si vaginë në festivalin e filmit

Emily-Blunt-2

Emily Blunt ka tërhequr vëmendjen me fustanin e saj në ndarjen e çmimeve “2019 Screen Actors Guild Awards”. Ajo ka veshur një fustan ngjyrë rozë të Michael Kors dhe pas publikimit të fotove nuk kanë munguar postimet dhe komentet në rrjetet sociale, ku e krahasonin fustanin e saj me një vaginë… Ndjekësit kanë krijuar këtë përshtypje nga ngjyra por dhe modeli i fustanit, shkruan Lapsi.al. Emily ka pozuar krahë bashkëshortit të saj John Krasinski dhe ka fituar çmimin si aktorja me performancën në një rol mbështetës në filmin “A Quiet Place”, si dhe si aktorja me performancën e jashtëzakonshme në rolin kryesor të Mary Poppins.