Ema Andrea me fund të çarë deri tek pjesa intime kur udhëton me të dashurin

Ema Andrea duket se po e shijon shumë lidhjen e re me të dashurin artist, piktorin Eldon Luarasi. Historia që nisi para dy muajsh po jetohet me shumë nga aktorja e njohur dhe partneri, i cili jo vetëm e pikturon portretin e saj, por edhe e fotografon në udhëtimet që bëjnë bashkë. Ata postojnë në profilet e tyre në Instagram momente nga koha që kalojnë bashkë, që nga gatimet e deri tek udhëtimet. Në udhëtimin e fundit çift, Ema çudit me veshjen e saj shumë ekstravagante. Ajo pozon me një fund dimëror të të hapur deri tek pjesa intime. Partneri i ri Eldoni, mesa duket ia nxjerr më në pah sensualitetin dhe shpirtin e lirë Emës, duke pasur parasysh që në fillim të lidhjes ai e fotografoi nudo, dhe fotot e saj i postoi në facebook.