Elvana Gjata provokon me modën e mbathjeve sipër streçeve

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata ka realizuar një set fotosh artistike ku provokon me mbathjet, që i ka veshur sipër streçeve. “Ku?”pyet Elvana poshtë fotove të postuara në Instagram, ku merr poza shumë sensuale. Por ndjekësit kanë kritikuar veshjen me shumë ngjyra, dhe sidomos stilin e mbathjeve sipër, që e konsiderojnë si modë kot. Nuk është hera e parë që Elvana ndjek këtë stil, të frymëzuar nga këngëtaret e viteve ’80-të-’90-të. /Story.al/