Elvana Gjata lë një takim të rëndësishëm sot në orën 18:30

Këngëtarja e njohur për publikun shqiptar, Elvana Gjata, ka publikuar sot në “Instagram” një video të shkurtër, ku duket se është shkëputur nga klipi i saj më i ri. Në video shfaqet vetëm këngëtarja e veshur me kanatiere dhe xhaketë xhins, teksa qëndron para një vendi me gjelbërim, shkruan Panorama Plus. Njëkohësisht Elvana tregoi se kënga do të publikohet sot në orën 18:30.

https://www.instagram.com/p/BuWSNvHB4hi/