Eliza Hoxha nxjerr këmbët, për herë të parë tregon më shumë se ç’duhet

Eliza-Hoxha-2

Këngëtarja dhe arkitektja, Eliza Hoxha ka realizuar një set të ri fotosh artistike. Për herë të parë ajo ekspozon këmbët me një veshje, e çara e së cilët është pak provokuese. Kjo është hera e parë që një këngëtare si Eliza me profil serioz del pak nga vetja.