Elita Rudi ushqen djalin me gji, si i duket kjo eksperiencë

Ajo ka vetëm pak muaj që solli në jetë djalin e saj të parë, Zërin.

Elita-Rudi-2

U martuan në shtator të vitit të kaluar, ndërsa tani çifti i famshëm Gjiko e Elita Rudi, janë bekuar me fëmijë. Dhe përderisa po e shijon mëmësinë e pati thënë se ndjenjë më të mirë se kjo nuk ka, ajo po bën edhe shaka me mëmësinë.

Elita-Rudi-3

Rudi ka publikuar një nga ato fotografitë e famshme të njohura si “meme”, ku e përshkruan në mënyrën më qesharake se si duket gjidhënia për nënën e si për fëmijën. Përderisa nëna sheh një super fytyrë të ëmbël, s’mund ta themi të njëjtën edhe për fëmijën, shkruan Prive.