Elita Rudi pas martesës ndryshon mbiemrin në rrjetet sociale

Elita Rudi ka qenë personazhi më i komentuar së fundmi bashkë me reperin Gjiko. Ajo dhe Elita Rudi i dhanë fund beqarisë së një ceremoni private martesore më 21 shtator. Ceremonia martesore bëri bujë të madhe dhe u publikuan shumë foto nga dasma përrallore. Moderatorja bukuroshe ka ndërmarrë një hap tjetër të ri duke ndryshuar mbiemrin në rrjetet sociale, sipas BallkanWeb. Ajo tashmë ka shtuar edhe mbiemrin e ri, Gjikolli në biografinë e saj në Instagram. Elita dhe Gjiko aktualisht janë në muaj mjalti jashtë vendi.