Eli Fara lë pas Marinën, ekspozon këmbët seksi në Gjakovë

Eli Fara është një nga këngëtaret që çudit me pamjen dhe format e saj, mes emrave të showbiz-it. E teksa vajza e saj Marina Fara është ndër më të ndjekurat në Instagram ku tregon linjat perfekte trupore, me këto foto vëmendjen e merr totalisht Eli. Këngëtarja ka postuar një foto para një koncerti në Gjakovë, ku shfaqet me një fustan të zi duke ekspozuar këmbët seksi. Eli i ka habitur fansat me këtë foto kaq provokuese, për të cilat ka marrë shumë komente.