Elgitit i duhet të rrijë në punë gjithë verën, producenti i “Jeho”: I kemi marrë leje Kleas

I ftuar në “Wake Up” mëngjesin e sotëm, ishte producenti i festivalit “Jeho”, Alban Male.

Ky produksion do të rikthehet të dielën në orën 20:00 në ekranin e Top Channel dhe do të vazhdojë deri në fund të gushtit, duke mos i lënë stafit kohë për pushime.

Pjesë e jurisë është dhe këngëtari Elgit Doda, i cili është bërë së fundmi baba për herë të parë. I pyetur nga Ori se si e ka koordinuar punën Elgiti pasi i duhet të jetë më i përkushtuar pas djalit, Albani u përgjigj me shaka: “I kemi marrë leje Kleas”.

“Nuk kemi çfarë bëjmë, është situata e tillë. Zgjidhja që mos finalizohej ishte aty, por kēmbëngula që të kishte një fund, edhe në nder të artistëve që erdhën, besuan”, shtoi ai më tej.