Ekskluzive/ U fol se janë ndarë, Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj kapen mat në Tiranë

Disa ditë pasi në media qarkulloi lajmi se prezantuesja Luana Vjollca dhe biznesmeni nga Kosova, Krenar Çoçaj janë ndarë, ata fotografohen në shoqërinë e njëri-tjetrit në Tiranë. Çifti janë parë në zonën “Kodra e Diellit”, ku Luana jeton me familjen. Pasi kanë parkuar makinën tip BMW, janë nisur në këmbë bashkë me nënën e Luanës. Story.al ju sjell fotot e tyre.