Eh dashuria, dashuria… Arminën dhe Shkëlzenin nuk i kishim parë kurrë kështu

Armina na tregoi pak sekonda nga ditëlindja e saj me një video nga festa luksoze me tematikë sirenat.

Pamë pak foto dhe video nga ata që ishin ftuar, e disa të tjera nga vetë bloggerja. Ama Armina ka vendosur të na japë një pamje më të qartë të festës me një video të shkurtër të publikuar në ‘Instagram-in’ e saj.

Aty shfaqet teksa kërcen me Shkëlzenin, një rast shumë i rrallë ku çifti dalin hapur në mënyrën më romantike të mundshme. Megjithëse kanë shumë vite bashkë, raportin e mbajnë disi larg vëmendjes së publikut, ndaj na habiti pak kjo video. Por dashuria e tillë është dhe ka ca momente kur nevoja për të ndarë lumturinë me të tjerët është shumë e madhe./revistawho.com