Efi-Oltës: Sdo merrem me ty, synoj dikë tjetër këtë javë!

Pas përfundimit të puntatës së mbrëmshme, banorët janë ulur për të darkuar.

Olta dhe Efi nuk i kanë ndaluar ‘sulmet’ ndaj njëra- tjetrës, ku kjo e fundit është shprehur se këtë javë ka si synim njeri tjerët për të sulmuar brenda shtëpisë.

“Kam një synim tjetër këtë jave, më lër rehat të lutem.

Këtë javë kam një njeri tjetër që do merrem, me ty skam gjë. Ose nëse do ti merrem unë”, u shpreh Efi./A.ZH-dritare.net