Eduarti tregon arsyen e vërtetë pse Kejvina nuk shkoi në studio dhe si është gjendja e saj tani

Regjisori i Big Brother VIP, Eduard Grishaj ka folur sot lidhur me reality shown, suprizat në vijim, duke dhënë edhe detaje.

I pyetur mbi Kejvinën, Grishaj u shpreh: “Kejvina nuk erdhi në studio sepse ishte e ngarkuar, por tani që kemi komunikuar me të është mirë

dhe besojmë se do vijë edhe në studio”, u shpreh Grishaj. Ai tha se dronat dhe parashutat nuk do të lejohen në asnjë mënyrë brenda shtëpisë.

I pyetur në emisionin “Wake Up” për hyrjen e Butrintit të shtunën në shtëpinë e “BBV”, regjisori Eduart Grishaj as nuk konfirmoi dhe as nuk mohoi gjë:

“Dy konkurrentë shumë të fortë janë gati per te shtunen”- tha ai, duke e lënë ende publikun me pikëpyetje për futjen e Butrintit.

Këngëtari ka një histori të shkuar me Kiara Titon që kur ata ishin 20 vjeç. Që atëherë kanë kaluar shumë vite dhe megjithëse të dy kanë treguar se është mbyllur si histori, Butrinti duket se po kërkon “5 minutat e tij të famës” nga çifti Kiara-Luiz.