Edhe Ledri bie pre e hedhjes së reçipetave nga fansja, ja si reagoi ai

Trendi i hedhjes së reçipetave në skenë gjatë performances së një artisti është kthyer tashmë në trendin e kohës.

U nis nga këngëtari kolumbian Maluma dhe më pas u përhap kudo te artistë në mbarë botën, shkruan Kosovarja.

Së fundmi me të njëjtën situatë është përballur dhe reperi Ledri Vula, po e mori me sportivitet. Reperi e publikoi këtë në Instastory teksa shihet fansja që i heq të brendshmet dhe ia hedh atij në skenë.