“Edhe 100 shpirt”/Kastro Zizo prezanton bashkëshorten e tij (Foto)

Kastro Zizo një emër jo pak i njohur për publikun shqiptar surprizon sërish fasat.

Këtë të enjte, këngëtari Zizo është bërë baba për herë të tretë. Bashkëshortja e tij, Sara, solli në jetë fëmijën e parë të tyre me emrin Dante.

Zizo e ka mbajtur të fshehur portretin e bebit dhe të gruas së tij.

Por këtë pasdite këngëtari vendosi ta prezantojë me një foto të publikuar, shoqëruar me urimin e ditëlindjes:

Edhe 100 shpirt! love U

gj.b/fjala.al