Ed Sheeran shpërthen në lot gjatë këngës dedikuar vajzës së tij (FOTO)

Këngëtari Ed Sheeran ka performuar së fundmi në funeralin e sipërmarrësit Michael Gudinski në Melbourne.

Një ndër këngët që Ed performoi ishte kënga e dedikuar vajzës së tij, Lyra.Teksa këndonte Ed filloi të qante dhe i kërkoi falje audiencës.

“Nuk kamë qenë asnjëherë në nervoz. Më falni që ngatërrova tekstin”, u shpreh ai.

Vajza e këngëtarit dhe bashkëshortes së tij Cherry Seaborn erdhi në jetë në gusht të vitit 2020.