E tradhtoi me Beatrix Ramosajn! Bora Zemani kërcen këngën që Donald Veshaj i dedikoi, me një gotë në dorë moderatorja…

Bora Zemani organizoi festën e ditëlindjes mbrëmjen e së mërkurës me të ftuar VIP, që kërcyen nën ritmet e muzikës së Klajdi Harunit dhe Brunos.

Mes këngëve të përzgjedhura për tu performuar ishte edhe “Toxic Love” e Donald Veshaj.

Aktori ia dedikoi këngën moderatores dhe “TL” u publikua pak ditë pasi ai u bë pjesë e Big Brother Vip.

Megjithatë, Bora Zemani se ka pasur aspak problem që kjo këngë të performohej në festën e ditëlindjes së saj. Madje ka dalë në skenë me një gotë në dorë dhe ka kërcyer.

Ndërkohë ish-partneri i saj po shijon momente dashurie me Beatrix Ramosajn brenda shtëpisë së BBV.