“E takova në prapaskenë” Modelja nga Italia habit me deklaratën për Donald Veshajn: “Më pëlqen dhe do doja të…”

Modelja e njohur shqiptare Jori Delli ishte pjese e panelit te “Top Arena” gjate mbremjes se djeshme.

Karriera e saj eshte zhvilluar ne Itali, por ajo eshte bere gjithashtu e njohur nga Sportitalia, si nje nga fytyrat e transmetimit sportiv me fokus merkaton.

Jori gjithashtu ka nje miqesi te ngushte me Beniaden, ndaj dhe tregoi se ajo ishte e preferuara e saj gjate rrugetimit ne “Big Brother VIP”.

Mirepo persa i perket djemve Jori u shpreh se e pelqente shume Donaldin, madje se e kishte takuar nje here ne prapaskenat e “Dancing with the stars”.

Jori: Donaldi ishte shume i mire, pardje e kam takuar ne prapaskenat e DWTS

Edi: Çfare bente aty ai?

Jori: Ishte me Boren, bente bodyguard-in

Jori gjithashtu u shpreh se do t’i pelqente te ishte pjese e “Big Brother VIP”, madje do te donte dhe Butrint Imerin pjese te shtepise.